6Gmina Kłecko otrzymała wsparcie w wysokości blisko 195 tys. zł na rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kłecku poprzez przebudowę sceny oraz nagłośnienie i oświetlenie sali widowiskowej.

Stosowną umowę podpisałem z Burmistrzem Gminy Adamem Serwatką 29 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Środki pochodzą z poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014-2020. Nabór wniosków o przyznanie pomocy przeprowadziło Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trakt Piastów”. Na uroczystości obecne były także Radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Zofia Szalczyk i Dyrektor Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Izabela Mroczek.

6 6 6

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego